Obwieszczenie Starosty Tarnogórskiego

Data publikacji: 24 sierpnia 2012

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek NITROERG S.A., z siedzibą w Bieruniu, Plac Alfreda Nobla 1, lokalizacja działalności: ul. Zawadzkiego 1 w Krupskim Młynie z dnia 04.07.2012r. wydano decyzję administracyjną udzielającą pozwolenia na budowę obiektu produkcyjnego lontów detonujących wraz z budową wewnętrznych instalacji (wodociągową, wentylacyjną, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz elektryczną) oraz z siecią elektryczną i budową stacji kontenerowej.