Ogłoszenie Starosty Tarnogórskiego

Data publikacji: 4 września 2012

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek Gminy Ożarowice, 42-625 Ożarowice ul. Dworcowa 15, reprezentowanej przez Pana Grzegorza Czaplę, wydano dnia 23 sierpnia 2012r. decyzję administracyjną zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę, kanalizacji sanitarnej – Zendek, Ostrowy – ul. Grabowa, Jaworowa, Jodłowa, Bukowa, Akacjowa, Kasztanowa, Spokojna, Spacerowa.

Więcej informacji w załączniku.

Więcej informacji w załączniku.