Kin Marrow na „Gwarkach”

Data publikacji: 7 września 2012

Od 2008 roku Powiat Tarnogórski zaprasza na Gwarki zespół z niemieckiego, partnerskiego powiatu Erlangen-Hochstadt. W tym roku Powiat zaprosił zespół z Herzogenaurach – Kin Marrow. Zespół grający muzykę funck/progresywna/rock tworzą Viktoria Dürler (bas), Agathe Labus (wokal), Kilan Schrenk (gitara) oraz Andreas Biermann (perkusja).
Od początku istnienia grupy, czyli od dwóch lat, grupa brała udział w wielu festiwalach, konkursach i imprezach regionalnych we Frankonii i Bawarii.

Podczas Gwarków Kin Marrow zagra w sobotę o godzinie 17.00 na tarnogórskim Rynku. Serdecznie zapraszamy!