Planer Artystyczny „Bańska Wyżna 2012”

Data publikacji: 7 września 2012

Artyści biorący udział w plenerze:

• Urszula Chachulska – Tarnowskie Góry
  • Bożena Szpak – Boguszów Gorce

• Do połowy września potrwa Ogólnopolski Plener Artystyczny „Bańska Wyżna 2012″. Udział bierze w nim 10 artystów z południowej Polski. Organizatorem wydarzenia i sponsorem jest grupa śląskich przemysłowców. Zakończenie pleneru i wystawa prac planowane są 15 września o godz. 18.00 w Autorskiej Galerii Lokalnych Twórców w Restauracji „Kałamarz” . Organizatorem wystawy jest Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Artyści biorący udział w plenerze:

• Urszula Chachulska – Tarnowskie Góry
    • Bożena Szpak – Boguszów Gorce