Szkolenie „Elastyczne formy zatrudnienia”

Data publikacji: 10 września 2012

Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych E-NTERPISE, działające przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza mieszkanki terenów wiejskich powiatu tarnogórskiego, a w szczególności mieszkanki Tworogu do udziału w bezpłatnym szkoleniu z tematyki „Elastyczne formy zatrudnienia”.

Celem seminarium jest uzyskanie wiedzy nt. elastycznych form zatrudnienia, a także możliwości założenia własnej firmy. Kobiety uzyskają informacje o nietypowych formach zatrudnienia charakteryzujących się elastycznością czasu i miejsca pracy, formach stosunku pracy (preferowanie kontraktów cywilnoprawnych ponad tradycyjnymi umowami o pracę), formach relacji pracownika z pracodawcą (telepraca), wynagrodzeniach (zadaniowe) i zakresie pracy (praca zadaniowa, dzielenie się pracą). Zaprezentowane zostaną także zalety prowadzenia własnej działalności gospodarczej jako alternatywnej formy zatrudnienia.

Szkolenie odbędzie się 17.09.2012r., o godz. 15:00, w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklaniec, ul. Źródlana 3

Zgłoszenia przyjmowane są do 14.09.2012r. pod nr tel. 32 393 29 65,
e-mail: biuro.enterprise@gmail.com

Spotkanie to jest pierwszym z cyklu spotkań prowadzonych w ramach projektu „Kobieta aktywna zawodowo”. Tematyka szkoleń ma na celu podniesienie aktywności zawodowej kobiet naszego powiatu. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Forum Młodzieży Samorządowej.

We wrześniu i październiku zapraszamy na szkolenia pt.:
1.Godzenie życia zawodowego z rodzinnym.
2. Prawo pracy dla kobiet.
3. Poszukiwanie indywidualnej ścieżki bycia liderką.

Serdecznie zapraszamy!