Przyjaciele kolejarzy Śląska

Data publikacji: 21 września 2012

21 września w Pałacu w Rybnej odbyła się uroczysta gala podsumowująca 5. edycję konkursu Przyjaciel Kolejarzy Śląska. Jej celem jest uhonorowanie polityków, działaczy regionalnych i instytucji promujących usługi kolejowe Grupy PKP CARGO S.A. Wśród laureatów znalazła się Lucyna Ekkert, Starosta Powiatu Tarnogórskiego, która otrzymała wyróżnienie – srebrną odznakę za stworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi kolei. Nagrodę w imieniu starosty odebrała Aleksandra Król – Skowron, sekretarz powiatu. Galę poprowadził polski aktor i piosenkarz Krzysztof Respondek.

Zdjęcia: Łukasz Kowalski

Zdjęcia: Łukasz Kowalski