Sala TCK otwarta po remoncie

Data publikacji: 25 września 2012

21 września br., po trzyletnim remoncie, otwarto w pełni zmodernizowaną i przygotowaną do realizacji wydarzeń kulturalnych salę widowiskową Tarnogórskiego Centrum Kultury. Sala posiada profesjonalne oświetlenie sceniczne, sprzęt nagłaśniający oraz mechanikę sceny. Widownia została specjalnie wyprofilowana, znajdują się na niej 224 fotele oraz miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. W uroczystości otwarcia sali widowiskowej uczestniczyła Aleksandra Król – Skowron, sekretarz powiatu.