Rejonowy Dzień Działkowca

Data publikacji: 27 września 2012

Wicestarosta Andrzej Pilot wziął udział w uroczystości zorganizowanej z okazji Rejonowego Dnia Działkowca, która odbyła się 26 września w siedzibie Delegatury Rejonowej Polskiego Związku Działkowców w Tarnowskich Górach. W imieniu Zarządu Powiatu złożył gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności Piotrowi Mioduszewskiemu, kierownikowi Biura Delegatury Rejonowej w Tarnowskich Górach oraz wszystkim działkowcom. Po otwarciu i powitaniu gości wręczono odznaczenia, puchary i wyróżnienia: „Rodzinny Ogród Działkowy Roku 2012 oraz „Wzorowa Działka 2012”. Uroczystość zakończyła się wspólnym obiadem i toastem.