Data publikacji: 3 października 2012

W celu dokonania oceny funkcjonowania katalogu usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach oraz w nawiązaniu do akcji społecznej „Przejrzysta Polska” przeprowadzamy badanie, które adresowane jest w szczególności do mieszkańców Powiatu Tarnogórskiego. Zachęcamy do udziału w przedmiotowym badaniu poprzez wypełnienie ankiety, która dostępna jest na stronie internetowej Starostwa oraz w holu siedziby Urzędu. Udział w badaniu jest anonimowy i całkowicie dobrowolny.

Wypełnij ankietę.

Wypełnij ankietę.