Konkurs „Zbieramy żołędzie”

Data publikacji: 8 października 2012

Śląski Ogród Zoologiczny zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i przedszkola z terenu Województwa Śląskiego do wzięcia udziału w konkursie zbierania żołędzi, będących prawdziwym przysmakiem niektórych mieszkańców ZOO. Konkurs trwać będzie do końca listopada, a dla grup, które uzbierają najwięcej dębowych owoców ufundowane zostaną atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są TUTAJ. Korzystając z okazji zachęcamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do odwiedzenia w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym Józika, czyli ptaka gwarka, którym opiekuje się Powiat Tarnogórski.