Ogólnopolski Mityng Pływacki

Data publikacji: 9 października 2012

220 zawodników, 24 kluby pływackie i 10 konkurencji. 6 października w tarnogórskim Parku Wodnym odbył się Ogólnopolski Mityng Pływacki. W zawodach udział wzięły kluby pływackie ze Śląska, ale także z dalszych zakątków kraju, między innymi z Rzeszowa i Dębicy. Organizatorami mityngu byli: Park Wodny i działający przy nim Międzyszkolny Klub Sportowy. Współorganizatorzy to: Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Tarnowskich Górach. W imieniu Zarządu Powiatu najlepszych pływaków medalami uhonorowała Anna Kubica, zastępca naczelnika Wydziału Strategii, Kultury, Promocji i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.