Sesja Rady Powiatu

Data publikacji: 29 października 2012

30 października w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbędzie się kolejna sesja Rady Powiatu. W programie sesji przewidziano między innymi przedstawienie wyników ankiety przeprowadzonej wśród mieszkańców dzielnicy Stare Tarnowice dotyczącej poziomu poczucia bezpieczeństwa. Zaprezentowany zostanie także raport i zestawienia wyników badań prowadzonych na terenie powiatu tarnogórskiego dla wody, powietrza i gleby w latach 2010 i 2011 w ramach projektu „Właściwe zarządzanie środowiskiem gwarantem bezpieczeństwa zdrowia mieszkańców Powiatu Tarnogórskiego”. Radnym przedstawiona zostanie również informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Tarnogórskim w roku szkolnym 2011/2012. Początek obrad przewidziano o godz. 10.00. Wszystkie projekty uchwał na najbliższą sesję znaleźć można TUTAJ.