Hodowcy gołębi zakończyli sezon lotów

Data publikacji: 5 listopada 2012

Uroczyste zebranie hodowców gołębi pocztowych, zrzeszonych w Sekcji VI Bobrowniki Śląskie Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych, kończące sezon lotów 2012 odbyło się w sobotę, tradycyjnie już w restauracji „Kropka” w Tarnowskich Górach. Jak co roku nagrodzono najlepszych hodowców gołębi, którym puchary i dyplomy wręczył m.in. Marian Szukalski – Członek Zarządu powiatu tarnogórskiego. Radny powiatowy oraz zapalony hodowca gołębi pocztowych Paweł Mrachacz podziękował zaproszonym gościom za owocną współpracę. Spotkanie zakończyła wspólna zabawa. Hodowcom gołębi pocztowych Sekcji Bobrowniki Śląskie życzymy wielu dalszych sukcesów oraz satysfakcji z hodowania gołębi.