Jubileuszowa konferencja

Data publikacji: 9 listopada 2012

9 listopada w Kompleksie Zamkowym w Tarnowskich Górach odbyła się X jubileuszowa konferencja naukowo- szkoleniowa „Pogranicze schizofrenii i chorób afektywnych w badaniach biologicznych, psychologicznych i socjologicznych – diagnoza, leczenie i przebieg”. Okrągły jubileusz konferencji wpisał się w 35-lecie Klinicznego Oddziału Psychiatrii szpitala powiatowego w Tarnowskich Górach, który był organizatorem spotkania. Gościem konferencji była starosta Lucyna Ekkert.