Drogowskaz na przedsiębiorczość

Data publikacji: 15 listopada 2012

Inkubator Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące projektu „Drogowskaz na przedsiębiorczość”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkania odbędą się w:
1. Tarnowskich Górach, dnia 16 listopada 2012r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5.
Wstęp wolny. Zapraszamy!
2. Bytomiu, dnia 21 listopada 2012r, o godz. 12:00 w Centrum konferencyjno-szkoleniowym „Villa Vienna”, ul. Wrocławska 62

Wstęp wolny. Zapraszamy!
Więcej informacji na stronie: www.drogowskaz.tarnowskiegory.com.pl

Masz pomysł na biznes?
Teraz możesz uzyskać wiedzę jak skutecznie prowadzić firmę. Masz również szansę
na uzyskanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w wysokości 40 000 zł.
Zapraszamy mieszkańców podregionu bytomskiego (tj. powiat tarnogórski, lubliniecki, Bytom i Piekary Śląskie) do udziału w projekcie „Drogowskaz na przedsiębiorczość” w ramach Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W szczególności wsparcie kierowane jest do:
– osób niepełnosprawnych,
– kobiet,
– osób po 50 roku życia.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

W ramach projektu dajemy możliwość:
– uzyskania wsparcia szkoleniowego i doradczego
– uzyskania wsparcia inwestycyjnego do 40 000 zł dla 50 osób,
– uzyskania wsparcia w wysokości 1000 zł miesięcznie przez pierwsze 6 lub 12 miesięcy od założenia firmy,
– bezpłatnych indywidualnych porad wysokiej klasy doradców,
– pomocy przy pisaniu biznes planu.