Uwaga, wolne terminy w poradniach!

Data publikacji: 20 listopada 2012

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy im. B, Hagera w Tarnowskich Górach informuje, że są jeszcze wolne miejsca w poradniach specjalistycznych na ten rok. Zapisy na bieżąco przyjmowane są w Poradni Chorób Metabolicznych, Poradni Leczenia Bólu, Poradni Onkologicznej, Poradni Neonatologicznej, Poradni Ginekologiczno – Położniczej (dr Jerzy Peteja), Poradni Chirurgii Ogólnej, Poradni Okulistycznej dla Dzieci oraz w Poradni Leczenia Nerwic.