Dzień pracownika socjalnego

Data publikacji: 22 listopada 2012

21 listopada w Domu Pomocy „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Program artystyczny na tę szczególną okazję przygotowały: Teatr Klio oraz zespół Roman – Tyczni. Obie grupy tworzą słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bytomia. Życzenia pracownikom Domu Pomocy Społecznej oraz jego mieszkańcom złożyła: Aleksandra Król – Skowron, sekretarz powiatu, Izabela Szeliga – dyrektor DPS-u oraz Klaudia Zyśk – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.