Dzień kolejarza

Data publikacji: 26 listopada 2012

26 listopada odbyły się tarnogórskie uroczystości związane z Dniem Kolejarza. Z tej okazji pod pomnikiem ku czci poległych kolejarzy zebrali się pracownicy kolei, związkowcy, parlamentarzyści, władze miejskie oraz powiatowe z wicestarostą Andrzejem Pilotem na czele. Po krótkich przemowach zebrani złożyli kwiaty pod pomnikiem poległych oraz pod krzyżem ku czci Św. Katarzyny – patronki kolejarzy. Uroczystość swoim akompaniamentem uświetniła Orkiestra Dęta PKP w Tarnowskich Górach.