Kolejne sukcesy judoków

Data publikacji: 26 listopada 2012
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Sobota i niedziela – 24 i 25 listopada – to dwa dni startów zawodników UKS Judo „AHINSA” W sobotę podsumowano całoroczny start w Lidze Szkolnej – Grand Prix Mysłowice 2012 i udekorowano statuetkami najlepszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych. Czwórka zawodników Klubu została udekorowana tymi wyróżnieniami: Agata Binek, Jakub Binek, Łukasz Szołtysik i Martyna Nolewajka.
Statuetkę jeszcze za starty w naszym Klubie otrzymała także Karolina Cichy (obecnie Czarni Bytom). Po tej uroczystości odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mysłowic w Judo w różnych grupach wiekowych.

Sobota i niedziela – 24 i 25 listopada – to dwa dni startów zawodników UKS Judo „AHINSA” W sobotę podsumowano całoroczny start w Lidze Szkolnej – Grand Prix Mysłowice 2012 i udekorowano statuetkami najlepszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych. Czwórka zawodników Klubu została udekorowana tymi wyróżnieniami: Agata Binek, Jakub Binek, Łukasz Szołtysik i Martyna Nolewajka.
Statuetkę jeszcze za starty w naszym Klubie otrzymała także Karolina Cichy (obecnie Czarni Bytom). Po tej uroczystości odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mysłowic w Judo w różnych grupach wiekowych.
I miejsca zdobyli: Jakub i Agata Binkowie oraz Łukasz Szołtysik, Martyna zajęła V miejsce. Kuba powtórzył sukces z ubiegłego tygodnia z Krosna, w finale wagi 42 kg, ponownie wygrywając tym razem przez wazami z Martinem Roshko. Łukasz w finale wagi 27 kg pokonał Jakuba Tomczaka. Agata pokonała Amelię Konfisz z AZS Opole i Darię Norek z UKS „Dwójka” Rydułtowy.
W niedzielę w kolejnej rundzie Zagłębiowskiego Turnieju Judo I miejsca zajęli: Małgosia Woś, oraz Łukasz Szołtysik, który nie zmęczył się sobotnimi walkami i postanowił walczyć także w niedzielę, III miejsca zajęli Dominik Kapała i młodszy brat Gosi Antoś Woś.
Gratulujemy medalistom, a kolejne sportowe zmagania już za tydzień w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Judo w Gliwicach.

Prezes UKS Judo „AHINSA”
Tadeusz Wójcik

Call Now ButtonZadzwoń teraz