O kształcie subregionu

Data publikacji: 29 listopada 2012

W czwartek, 29 listopada, w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, wchodzących w skład Podregionu Bytomskiego i Gliwickiego. Jego celem było omówienie kwestii związanych z kształtem Subregionu Centralnego w przyszłej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020. W spotkaniu udział wzięli m.in. Małgorzata Staś Dyrektor Wydziału Rozwoju Regionalnego, Jarosław Wesołowski Dyrektor Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz starosta Lucyna Ekkert.