Barbórka w „Faserze”

Data publikacji: 3 grudnia 2012

Zakładowe święto pod nazwą „Barbórka 2012” zorganizowano 3 grudnia w Fabryce Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych „Faser” S.A. w Tarnowskich Górach. Gratulacje i podziękowania za wieloletnią, owocną pracę wkładaną w produkcję sprzętu górniczego oraz ratunkowego, pracownikom zakładu złożyła starosta Lucyna Ekkert. Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych „FASER” S.A. w Tarnowskich Górach jest uznaną na rynku firmą zajmującą się produkcją sprzętu do ochrony człowieka pracującego w trudnych warunkach oraz sprzętu dla osób ratujących zdrowie i życie innych ludzi. W tym roku spółka świętowała 15 lecie działalności.