Niech żyje nam górniczy stan!

Data publikacji: 4 grudnia 2012

Z okazji górniczego święta Barbórki wszystkim górnikom, pracownikom kopalń i ich rodzinom składamy życzenia wszelkiej pomyślności. Życzymy, aby Wasza ciężka i odpowiedzialna praca była bezpieczna i przynosiła zadowolenie z wykonywanego zawodu. Niech Święta Barbara, patronka górników otacza Was i Wasze Rodziny opieką, zapewniając szczęście oraz powodzenie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Lucyna Ekkert Starosta Tarnogórski
Andrzej Fiała Przewodniczący Rady Powiatu