Z kolorowanką do przedszkoli

Data publikacji: 4 grudnia 2012

Promocja powiatowej kolorowanki prezentującej zamki i pałace powiatu tarnogórskiego wróciła do przedszkoli. 4 grudnia pracownicy Wydziału Strategii, Kultury, Promocji i Sportu – Michał Kampa i Mirosław Ogiński (autor rysunków zamieszczonych w publikacji) wyruszyli do przedszkoli, by obdarować kolorowanką najmłodszych mieszkańców powiatu. Promocja kolorowanki zawitała tym razem do przedszkoli w Miasteczku Śląskim. Michał i Mirek odwiedzili trzy placówki znajdujące się w tym mieście: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 2 i Przedszkole nr 3. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, gdzie dokładnie znajdują się interesujące zabytki oraz dostać na własność kolorowankę. Teraz mogą nie tylko ją pokolorować, ale też w przyszłości z rodzicami zobaczyć na żywo nasze zamki i pałace. Jutro kolorowanka trafi do przedszkolaków ze Zbrosławic.