Powiatowe kolorowanie

Data publikacji: 6 grudnia 2012

Promocja powiatowej kolorowanki nadal trwa. Tym razem pracownicy Wydziału Strategii, Kultury, Promocji i Sportu – Michał Kampa i Mirosław Ogiński (autor rysunków zamieszczonych w publikacji) zanieśli książeczki do dzieciaków z przedszkoli w Zbrosławicach, Wieszowej, Świętoszowicach, Przezchlebiu i Kamieńcu. Teraz przedszkolaki kolorować mogą zamki i pałace naszego powiatu, a tym samym poznawać ich historię.

Kolorowankę pobrać można także z naszej strony, znajduje się pod linkiem Powiatowa kolorowanka.