Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Data publikacji: 18 grudnia 2012

W poniedziałek 17 grudnia odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych, podczas którego swój dorobek i swoją działalność przedstawiły: Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku, Szkolne Koło Caritas II LO im. S. Staszica, Stowarzyszenie Trasy Rowerowe, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Kalety, Stowarzyszenie Serdeczni, Fundacja na Rzecz Dzieci Miasteczko Śląskie.

Celem spotkania było zaprezentowanie dobrych praktyk i zachęcenie pozostałych stowarzyszeń do rozszerzenia działalności oraz dalszej pracy na rzecz społeczeństwa.

Podczas spotkania zostały wręczone wyróżnienia dla organizacji oraz wolontariuszy za osobisty wkład, zaangażowanie oraz za niesienie pomocy osobom potrzebującym. Głównym inicjatorem spotkania była Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego. Program artystyczny został przygotowany przez TG Band pod kierownictwem Grzegorza Waloszczyka.

Spotkanie odbyło się pod patronatem Starosty Tarnogórskiego. Wszystkim stowarzyszeniom dziękujemy za udział w spotkaniu.