Spotkanie Powiatowej Reprezentacji Młodzieży

Data publikacji: 18 grudnia 2012

We wtorek 18 grudnia w Starostwie odbyło się bożonarodzeniowie spotkanie Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. W spotkaniu uczestniczyła starosta Lucyna Ekkert, członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski, pracownicy Wydziału Edukacji Starostwa oraz uczniowie wraz z opiekunami.

W trakcie przygotowanego przez młodzież programu artystycznego udział wzięli: Aleksandra Orłowska (wokalistka) oraz zespół wokalny Szansa z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach. Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich przedstawili jasełka pt. „Symbolika świąt Bożego Narodzenia”, a przedstawiciele „Chemika” zaprezentowali „Opowieść wigilijną po Śląsku”. Na koniec spotkania wystąpił zespół instrumentów dętych pod kierunkiem Jacka Pieczyka.

Życzenia świąteczne dla wszystkich przybyłych złożyli uczniowie I L.O. im. S. Sempołowskiej oraz oczywiście przedstawiciele władz powiatu. Uczniowie oraz nauczyciele wraz z życzeniami otrzymali drobne upominki.

Spotkanie zorganizował Wydział Edukacji Starostwa, który już zapowiedział, że następnym razem Reprezentacja spotka się przy okazji Nowego Roku.