Dobre wyniki

Data publikacji: 19 grudnia 2012

W ostatnich tegorocznych sobotnio – niedzielnych startach zawodnicy UKS Judo „AHINSA” uzyskali kolejne dobre wyniki. W sobotę w ramach Pucharu Starosty czeskiego miasta Dobra (Frydek Mistek) I miejsce zdobyli: Agata Binek, Martyna Nolewajka i Łukasz Szołtysik, III miejsce Małgosia Woś, VII miejsce Dominik Kapała. W niedzielę na Zagłębiowskim Turnieju Judo w Sosnowcu I miejsce Dominik Kapała, II miejsca Łukasz Szołtysik i Gosia Woś, III miejsca Julia Pfeifer i Antoś Woś. Następne walki w styczniu w czasie Mistrzostw Śląska w Bytomiu.

Tadeusz Wójcik

Tadeusz Wójcik