Wspólne kolędowanie

Data publikacji: 19 grudnia 2012

18 grudnia wieczorem na tarnogórskim Rynku tarnogórzanie spotkali się na wspólnym śpiewaniu kolęd. Jak co roku na jasełkowej scenie zaprezentował się Chór Pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach pod dyrekcją Jacka Pieczyka. Wystąpili także:„Urzędasy” – chór pracowników Urzędu Miejskiego, dzieci ze Świetlicy Anioła Stróża, chór zarządu i dyrygentów tarnogórskiego okręgu Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr, chór członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, chór Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku. Harcerze z ZHP jak co roku przynieśli na Rynek światełko betlejemskie. Wspólne śpiewanie kolęd odbywa się w Tarnowskich Górach od 2007 roku.
U dołu naszej strony znaleźć można film z występu Chóru Pracowników Starostwa Powiatowego.