Wigilia dla potrzebujących

Data publikacji: 20 grudnia 2012

Najbardziej potrzebujące osoby z terenu naszego powiatu, jak co roku, zaproszono na spotkanie wigilijne, organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Caritas Parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach. Spotkanie odbyło się 20 grudnia w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach. Zebranym przy wigilijnym stole życzenia złożyli: ksiądz prałat Eugeniusz Bienek, wicestarosta Andrzej Pilot, a także radni powiatowi: Katarzyna Klakla i Paweł Mrachacz. Dla najmłodszych przygotowano upominki, a spotkanie występem artystycznym umilili uczniowie II LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach.