Wigilijne spotkanie

Data publikacji: 20 grudnia 2012

19 grudnia członkowie Zarządu Powiatu oraz radni Rady Powiatu spotkali się w Starostwie Powiatowym z wójtami, burmistrzami, przewodniczącymi rad gmin, dyrektorami jednostek organizacyjnych powiatu, laureatami Nagrody „Orła i Róży” oraz przedstawicielami instytucji kultury, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i służb mundurowych. Gości powitali: Starosta Tarnogórski – Lucyna Ekkert i zastępca przewodniczącego Rady Powiatu – Joachim Ganszyniec, którzy skierowali do zebranych życzenia świąteczne i noworoczne. W ramach spotkania wystąpił między innymi Chór Pracowników Starostwa Powiatowego.