Sowickie spotkanie dla seniorów

Data publikacji: 31 grudnia 2012

Około 120 osób uczestniczyło w corocznym opłatkowym spotkaniu seniorów, które odbyło się 28 grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Sowicach. Organizatorem spotkania była Rada Dzielnicy Sowice. Tego typu spotkanie, jak podkreśla Janusz Śnietka – przewodniczący Zarządu Dzielnicy Sowice, to dla osób starszych jedyna okazja do wspólnego spotkania i porozmawiania o mijającym roku. To również czas składania sobie życzeń. A życzenia seniorom z Sowic złożyli między innymi: starosta Lucyna Ekkert, poseł Tomasz Głogowski i radny Rady Powiatu Jan Gryc.