Trzech Króli w Domu Pomocy Społecznej w Łubiu

Data publikacji: 7 stycznia 2013

Święto Trzech Króli w Domu Pomocy Społecznej w Łubiu obchodzone jest co roku niezwykle uroczyście. 6 stycznia tradycyjnie już mszę świętą w Domu Pomocy Społecznej odprawił Ksiądz Biskup Gerard Kusz. Noworoczne życzenia podopiecznym placówki oraz jej pracownikom przekazali: Lucyna Ekkert, starosta tarnogórski oraz Andrzej Elwart, członek Zarządu Powiatu. Jak co roku było także wspólne kolędowanie, pastorałki i operetkowe przeboje w wykonaniu artystów Opery Śląskiej. Honory gospodarza pełnił dyrektor DPS Stanisław Parkitny, na spotkaniu gościli jak co roku przedstawiciele władz gminy Zbrosławice, duchowieństwo okolicznych parafii, sponsorzy łubieńskiego DPS.