Garść informacji z KKS-u

Data publikacji: 10 stycznia 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Po świątecznej przerwie wracamy z garścią informacji. Nasi najmłodsi zawodnicy (rocznik 2002 i młodsi) wzięli udział w świątecznym turnieju, który został rozegrany 28 grudnia 2012 roku w Zabrzu. Dla większości dzieci była to pierwsza w życiu okazja do zagrania w turnieju i możliwość zaprezentowania się w klubowych barwach. Najmłodsi wypadli bardzo dobrze zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju.

Po świątecznej przerwie wracamy z garścią informacji. Nasi najmłodsi zawodnicy (rocznik 2002 i młodsi) wzięli udział w świątecznym turnieju, który został rozegrany 28 grudnia 2012 roku w Zabrzu. Dla większości dzieci była to pierwsza w życiu okazja do zagrania w turnieju i możliwość zaprezentowania się w klubowych barwach. Najmłodsi wypadli bardzo dobrze zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju. W meczu finałowym przegrali o włos (19:15) z gospodarzem turnieju, drużyną MKS Zabrze (należy zaznaczyć, że nasi chłopcy do ostatniej minuty prowadzili, a wygrana wymsknęła im się tuż przed ostatnim gwizdkiem).

W najbliższy piątek (tj. 11.I.2013) o godzinie 17:00 wracamy do hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica, gdzie w meczu X kolejki rozgrywek Młodzika Młodszego nasz zespół zmierzy się z drużyną MCKiS Jaworzno. Styczeń to trudny okres dla naszej drużyny – musi zagrać bez swojego kapitana i najlepszego strzelca. Gregorio Mendoza-Szmit doznał kontuzji skręcenia stawu skokowego podczas ostatniego spotkania w starym roku z drużyną KS Pogoń Ruda Śląska i wróci do gry najprawdopodobniej na początku lutego.

Call Now ButtonZadzwoń teraz