Głosuj na wójta Ożarowic!

Data publikacji: 22 stycznia 2013

Grzegorz Czapla to jedyny wójt gminy z województwa śląskiego, który ma szansę zdobyć tytuł Wójta Roku 2012. Nasz samorządowiec rywalizuje o ten zaszczytny tytuł z 9 kontrkandydatami. Do finału kapituła konkursu zakwalifikowała bowiem 10 najlepszych włodarzy gmin z całego kraju.

Prezentacja finalistów prowadzona jest na antenie Programu 1 TVP od 22 stycznia do 25 stycznia, a następnie od 28 stycznia do 1 lutego 2013 roku o godzinie 15.20. O zwycięstwie w konkursie decydował będzie system głosowania SMS, który uruchomiony został 21 stycznia i działał będzie do 1 lutego br. Laureatem konkursu zostanie ten z finalistów, na którego widzowie i mieszkańcy oddadzą najwięcej głosów.

Zagłosuj na Wójta Gminy Ożarowice wysyłając sms na numer 7120 w treści wpisując cyfrę 3. Koszt smsa to 1,23 zł brutto. Zachęcamy do wysyłania smsów!

W kapitule konkursu znaleźli się: Andrzej Hałasiewicz z Kancelarii Prezydenta RP, Adam Daszkowski z Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Magdalena Kosel z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Teresa Tiszbierek ze Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Wojciech Nalazek z redakcji TVP1. Patronat nad konkursem sprawuje Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Szczegółowe informacje o konkursie Wójt Roku 2012 znaleźć można TUTAJ.