Konkursy Recytatorskie i Festiwal Artystyczny w „Jordanie”

Data publikacji: 29 stycznia 2013

Jak co roku Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach będzie organizatorem eliminacji powiatowych Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „ Mały OKR ” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Eliminacje odbędą się 5 marca br.
Natomiast 14 marca br. w siedzibie PMDK przy ul. Sienkiewicza 8 odbędą się eliminacje powiatowe 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w kategoriach: turniej poezji śpiewanej, turniej teatrów jednego aktora, turniej recytatorski i wywiedzione ze słowa.

16 kwietnia br. „ Jordan ” zaprasza na kolejną edycję Powiatowego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży. Jest to imprezą pozwalająca przedstawić dorobek szkół i placówek oświatowo – wychowawczych i kulturalnych w zakresie wychowania artystycznego w kategoriach : zespoły teatralne, zespoły muzyczne, zespoły taneczne.
Więcej szczegółów (terminy zgłoszeń, regulaminy konkursów, karty uczestnictwa ) dostępne są na stronie PMDK: www.mdk.tgory.pl
Informacji udziela także sekretariat PMDK pod numerem telefonu 32 2852974.