Minęła studniówka z wielkim hukiem

Data publikacji: 29 stycznia 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

W tarnogórskich szkołach ponadgimnazjalnych dobiega już końca okres studniówek. Wrażeniami oraz fotografiami ze swojego balu podzielili się na nami uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, których studniówka odbyła się 26 stycznia w Mierzęciach. Bal tradycyjnie otworzył dyrektor szkoły Ryszard Mitręga. Tym razem poloneza zatańczyli uczniowie klas IIIA (profil humanistyczny) i IIIB (profil biologiczno-chemiczny) III Liceum Ogólnokształcacego i klasy IV Techniku nr 1 o profilu technik analtyk.

W tarnogórskich szkołach ponadgimnazjalnych dobiega już końca okres studniówek. Wrażeniami oraz fotografiami ze swojego balu podzielili się na nami uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, których studniówka odbyła się 26 stycznia w Mierzęciach. Bal tradycyjnie otworzył dyrektor szkoły Ryszard Mitręga. Tym razem poloneza zatańczyli uczniowie klas IIIA (profil humanistyczny) i IIIB (profil biologiczno-chemiczny) III Liceum Ogólnokształcacego i klasy IV Techniku nr 1 o profilu technik analtyk. Po wzruszających podziękowaniach pięknie wyglądających uczniów, dla dyrekcji, wychowawców: Doroty Fonfary, Jarosława Wesołka i Daniela Kamińskiego, nauczycieli i oczywiście rodziców oraz po ciekawym programie artystycznym, rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana. Za sto dni, kiedy zakwitną kasztany młodzież Chemika rozpocznie kolejny egzamin maturalny.

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrośći I rozumniejsze od rozumu” – Leopold Staff

Tekst Jarosław Wesołek

Call Now ButtonZadzwoń teraz