Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu “Równać Szanse 2013”

Data publikacji: 30 stycznia 2013

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza “Ogólnopolski Konkurs Grantowy” w ramach Programu “Równać Szanse 2013” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Celem konkursu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców) poprzez podnoszenie ich kompetencji i rozwój umiejętności społecznych.

O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy 1 lipca 2013 r. a 30 listopada 2014 r. (prowadzone ze stałą, minimum 25-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.
Termin nadsyłania wniosków upływa 8 marca 2013 roku.

Informacje o konkursie i dostęp do formularza aplikacyjnego znajdują się na stronie: www.rownacszanse.pl