Zawody w narciarstwie biegowym w Kaletach – Truszczycy odwołane

Data publikacji: 31 stycznia 2013

Niestety, podobnie jak w roku ubiegłym, kapryśna zimowa aura sprawiła organizatorom niespodziankę. Po mrozach i opadach śniegu, w tygodniu poprzedzającym zawody, Śląsk nawiedziła niespodziewanie odwilż topiąc nawierzchnię na trasie zawodów. Obecnie pokrywa śnieżna nie stwarza warunków technicznych dogodnych do przeprowadzenia I Powiatowych Mistrzostw. Wszystkich zapisanych już zawodników przepraszamy za złośliwość rzeczy martwych i zapraszamy za rok. Tymczasem przypominamy, iż za niespełna dwa miesiące, bez względu na pogodę, w Truszczycy odbędzie się II Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny.