Wystawa prac Stowarzyszenia Artystów Śląskich „StAŚ”

Data publikacji: 7 lutego 2013

13 lutego o godz. 18.00 w „Kałamarzu” (Tarnowskie Góry ul. Górnicza 7) otwarta zostanie wystawa malarstwa, akwareli, ceramiki i grafiki. Autorami prac są twórcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Artystów Śląskich. Stowarzyszenie działa od 17 października 2012 r. Zrzesza osoby zamiłowane kulturą i chcące dzielić się swoimi pasjami. Naszym celem jest działalność publiczna na rzecz poprawienia życia społeczno – kulturalnego poprzez organizowanie m.in. plenerów, wystaw, pokazów, konkursów, szkoleń. Organizatorem wernisażu i wystawy jest Wydział Promocji, Strategii i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach oraz Restauracja „Kałamarz”.

Na wystawie prezentowane będą prace członków stowarzyszenia, do którego należą:
Beata Hetmańczyk
Urszula Chachulska