Aż 40 gier planszowych do wzięcia!

Data publikacji: 12 lutego 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Z racji ogromnego zainteresowania wydaną przez Starostwo Powiatowe planszową grą edukacyjną „Podróże Gwarka” wspólnie z Tygodnikiem „Gwarek” przygotowaliśmy dla Was konkurs. Powiatową grę planszową ma szansę zdobyć każdy, kto w terminie do 19 lutego polubi profil Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach na portalu społecznościowym facebook, a następnie polubi i udostępni na swoim profilu opublikowane tam zdjęcie gry planszowej. Link do powiatowego facebooka znaleźć można na naszej stronie Starostwa Powiatowego.

Z racji ogromnego zainteresowania wydaną przez Starostwo Powiatowe planszową grą edukacyjną „Podróże Gwarka” wspólnie z Tygodnikiem „Gwarek” przygotowaliśmy dla Was konkurs. Powiatową grę planszową ma szansę zdobyć każdy, kto w terminie do 19 lutego polubi profil Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach na portalu społecznościowym facebook, a następnie polubi i udostępni na swoim profilu opublikowane tam zdjęcie gry planszowej. Link do powiatowego facebooka znaleźć można na naszej stronie Starostwa Powiatowego. Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie rozlosujemy aż 40 gier planszowych „Podróże Gwarka”. Wyniki konkursu opublikujemy 26 lutego w Tygodniku „Gwarek” oraz na facebookowym profilu Starostwa Powiatowego.
Gry wykonano na zamówienie Wydziału Strategii, Kultury, Promocji i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, w ramach projektu „Centrum Kultury Śląskiej”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.

Call Now ButtonZadzwoń teraz