Obwieszczenie Starosty Tarnogórskiego

Data publikacji: 15 lutego 2013

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek Wójta Gminy Ożarowice, Ożarowice ulica Dworcowa 15 wydano decyzję administracyjną nr 188/13 z dnia 14 lutego 2013 r. udzielającą pozwolenia na budowę kanalizacji wraz z przepompowniami dla Gminy Ożarowice – zadanie numer 4a1 – wchodzące w skład kontraktu „Infrastruktura okołolotniskowa Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach – gospodarka wodno – ściekowa” w Ożarowicach.Więcej na stronach BIP.