Zarząd bez Andrzeja Pilota

Data publikacji: 27 lutego 2013

Na sesji Rady Powiatu, która odbyła się 26 lutego, radni przegłosowali rezygnację Andrzeja Pilota ze stanowiska wicestarosty tarnogórskiego. Andrzej Pilot zrezygnował ze swojej funkcji w celu objęcia stanowiska pierwszego wicewojewody śląskiego. Radni i starosta Lucyna Ekkert gratulowali wicestaroście awansu, Andrzej Pilot podziękował z kolei wszystkim za współpracę. Nadzór nad wydziałami prowadzonymi uprzednio przez wicestarostę przejęli starosta Lucyna Ekkert (Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Wydział Inwestycji i Gospodarki Mieniem) oraz członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski (Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa i Biuro Transportu i dróg Publicznych).

Zdjęcia: Elżbieta Kulińska