Ze starostwa do CKŚ

Data publikacji: 1 marca 2013

Starosta Lucyna Ekkert i członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski podziękowali za dotychczasową współpracę pracownikom Starostwa Powiatowego odpowiedzialnym za sprawy związane z kulturą – Janowi Hahnowi i Arkadiuszowi Kuzio – Podruckiemu. W szczególności starosta podziękowała pracownikom za zaangażowanie w przygotowanie i realizację unijnego projektu, dzięki któremu w pałacu w Nakle Śląskim powstało Centrum Kultury Śląskiej. Od dziś Jan Hahn i Arkadiusz – Kuzio – Podrucki są pracownikami Centrum Kultury Śląskiej. Otwarcie instytucji kultury nastąpi wiosną.