Z życzeniami dla pań

Data publikacji: 7 marca 2013

W Starostwie Powiatowym obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się już w przededniu tego święta. A wszystko to za sprawą Powiatowej Reprezentacji Młodzieży, która 7 marca przygotowała występ muzyczno – poetycki, życzenia oraz kwiaty dla pań. Specjalnie na tę okoliczność uczniowie czterech powiatowych szkół: I LO im. Stefanii Sempołowskiej, Wieloprofilowego Zespołu Szkół, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych im. J. Pawła II w Tarnowskich Górach stworzyli jeden zgrany zespół muzyczny, który porwał pozostałych kolegów do tańca i zabawy. Występom towarzyszyła wystawa prac uczniów Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych. Przedstawicielkom płci pięknej życzenia złożył członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski, a starosta Lucyna Ekkert zauważyła słusznie, że bez kobiet świat nie byłby tak piękny. Gościem specjalnym uroczystości był TG Band pod kierownictwem Grzegorza Waloszczyka.