Zostawmy 1% podatku w regionie!

Data publikacji: 7 marca 2013

Zbliża się czas wypełniania PIT-ów. Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Zadecydujmy świadomie, na jakie działania i konkretne projekty zostaną przeznaczone nasze pieniądze. Wspierajmy lokalne fundacje, stowarzyszenia i wykorzystajmy szansę zatrzymania części wypracowanych przez nas środków finansowych na terenie powiatu tarnogórskiego i województwa śląskiego. Zostawmy 1% podatku w regionie – przekazując 1 % swojego podatku na lokalne fundacje i stowarzyszenia wspieramy swój region! W załącznikach znaleźć można plakat promujący akcję oraz listę organizacji z terenu naszego powiatu, którym przekazać można 1 % podatku.