Nie dla czadu

Data publikacji: 14 marca 2013

14 marca jury oceniło prace plastyczne, które napłynęły do Starostwa Powiatowego w ramach XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”. Był to etap powiatowy konkursu. Jego laureatów poznamy po Świętach Wielkanocnych, wtedy też w Starostwie Powiatowym odbiorą nagrody. Do 12 kwietnia prace zostaną przesłane do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, gdzie wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich.

Jury konkursu stanowili: Lucyna Ekkert – starosta tarnogórski, Piotr Krężel – dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach, Marta Burian – plastyk, pracownik Tarnogórskiego Centrum Kultury, Mirosław Ogiński – podinspektor w Wydziale Strategii, Promocji i Sportu oraz Magdalena Maślankiewicz – inspektor w Biurze Bezpieczeństwa Publicznego.