Akademia Edukacji Ekologicznej zaprasza na wykład

Data publikacji: 18 marca 2013

Akademia Edukacji Ekologicznej zaprasza na wykład Bernarda Błaszczyka, dyrektora Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska nt. „Rewolucja śmieciowa w praktyce”, który odbędzie się w Radzionkowie, w restauracji Figaro, na placu Jana Pawła II, 21 marca 2013 roku o godzinie 18:00.

Tematyka spotkania wiąże się z wprowadzaniem w życie nowej ustawy śmieciowej i daje szansę rozwiania niektórych wątpliwości związanych z władztwem gmin nad odpadami, prawami i obowiązkami mieszkańców (opłata za odbiór odpadów) i przedsiębiorców branży śmieciowej (przetargi na odbiór odpadów komunalnych).

Zapraszamy wszystkich chętnych, a przede wszystkim przedstawicieli samorządów i urzędów zajmujących się ochroną środowiska , przedsiębiorców zajmujących się gospodarką odpadami oraz nauczycieli zajmujących się edukacją ekologiczną skupionych wokół Programu Moje Czyste Miasto propagującego segregację odpadów i recykling. Spotkania Akademii organizuje Stowarzyszenie „Zielona Ziemia” w ramach cyklicznych działań prowadzonych pod patronatem Starosty Tarnogórskiego, Burmistrza Miasta Radzionków i Prezydenta Miasta Bytom.

Program w załączniku