Konkurs dla młodych filmowców

Data publikacji: 19 marca 2013

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego organizuje konkurs na film „wirusowy” promujący Fundusze Europejskie. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych (do 28 roku życia), którzy w kreatywny sposób potrafią pokazać, jak zmienia się nasze otoczenie dzięki unijnym dotacjom. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o Funduszach Europejskich oraz promocja projektów realizowanych przy ich wsparciu.

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest produkcja filmu/animacji o potencjale „wirusowym” promującego Fundusze Europejskie. Uczestnicy, którzy wykażą się pomysłem, humorem i kreatywnością, mogą zdobyć 10 tys. zł.
Prace można nadsyłać do 8 kwietnia 2013 r. Zgłoszenie pracy konkursowej musi składać się z nagranego na płytę CD lub DVD filmu oraz wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Więcej na stronie Urzędu Marszałkowskiego.