Sukcesy „Plastyka”

Data publikacji: 20 marca 2013

W dniach 8-9 marca 2013 w Liceum Plastycznym w Katowicach odbył się II etap VIII Ogólnopolskiego Przeglądu z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby 2013 dla uczniów szkół plastycznych makroregionu południowo-zachodniego. Zespół Szkół Artystyczno – Projektowych w Tarnowskich górach reprezentowały uczennice klasy III LP: Daria Pyrchała (rysunek, malarstwo), Natalia Kuna (rzeźba, rysunek) oraz Ola Kaczanowska (malarstwo, rysunek). Cała trójka zespołowo wywalczyła 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy uczennicom i ich opiekunom, pani Urszuli Kaczmarczyk (rzeźba) oraz panu Adamowi Andryszczakowi (rysunek i malarstwo).