Zawody w ujeżdżeniu

Data publikacji: 27 marca 2013

Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice zaprasza na Halowe Zawody Ogólnopolskie i Międzynarodowe CDN oraz Halowe Zawody Regionalne w ujeżdżeniu, które odbędą się między 5 a 7 kwietnia w Ośrodku Jeździeckim w Zbrosławicach. Zawody są jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Najbardziej widowiskową atrakcję stanowią konkursy KÜR a głównie konkursy klasy GRAND PRIX KÜR, gdzie jeźdźcy wykonują programy dowolne w takt przygotowanej przez siebie muzyki. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!